Hakkımızda

Biz Kimiz?

Defans Market Kimdir ? 
 
2009 yılında Sonik, Ultrasonik cihazlar, haşere ürün ve ekipmanları satışı için kurduğumuz internet sitemiz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, e-ticareti kolaylaştırmak, müşterilerimizin geniş ürün gamına ulaşmasını sağlamak amacı yenilenen yüzüyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmekteyiz. Defansmarket uygun fiyat politikası, geniş ürün gamı ve sınırsız müşteri desteği sayesinde kısa zamanda sektörde duyulmuş olup haklı konumunu kazanmıştır.

Defansmarket sektördeki tekelleşmenin vermiş olduğu rahatlıkla hareket eden e-ticaret firmalarının toparlanmasına sebep olmuştur. Bilindiği gibi bütün sektörlerde rekabet her daim tüketiciye yaramıştır. Tekel olarak çalışıp asla kendimize başarı kimliği vermedik biz rekabet ortamında çalışıp iyi olanın kazanacağı mücadeleyi kendimize ilke edindik.
 

Ayrıca Defansmarket sadece bir e-ticaret sitesi değildir. İstanbul Şişli Perpa Ticaret Merkezinde fiziki satış mağazası vardır sanal mağazada bulunan bütün ürünler satış mağazamızda stoklu olarak bulunur, Defansmarket’in iddialı olduğu konulardan biride stoklu çalışıp sipariş verilen ürünün aynı gün içerisinde kargoya verilmesidir.  

Defansmarket internet sitesinde fiyatlar göründüğü gibidir asla ürünü sepete atarken fiyat değişmez veya sepette adet zorunluluğu yoktur, reklamlarda gördüğünüz fiyat ile internet sitemizdeki fiyat farklı değildir, ürün görsellerinde farklılık olmaz, görsel fiyat dengesi hep aynıdır farklı fiyat farklı ebat görsel asla olmaz. Dürüstlük en önemli politikamızdır, danışma hattımızı aradığınızda size cevap veren birini her zaman bulacağınızı söylerken çok iddialıyız.
 
 

Defansmarket internet sitemizde tüm görsel ve ürün bilgileri kendimize aittir asla başka internet sitelerinden resim ve bilgi kopyalama yapılmaz, sadece üretici firmalara ait görsel ve anlatım bilgileri ilave olarak alınır. Anlayış olarak hiçbir zaman kolayı seçmedik geçmişte biz kopyalandık hala daha kopyalanmaya devam ediyoruz, fakat bu durum bizi rahatsız etmemektedir çünkü taklitler aslını yaşatır.

Defansmarket asla başka noktadan ürün almış ve memnun kalmamış kişilerin aramasında yardımını esirgemez, her türlü haşere ve zararlı sorununuzu rahatlıkla arayabilirsiniz. Unutmayınız ki internet çağında yaşıyoruz erişilemeyecek bilgi neredeyse imkansız, eğer birileri bu işi en iyi ben yapıyorum diyorsa itibar etmenize gerek yok çünkü haşere ile her türlü uygulama yöntemini internet üzerinden yüzlerce kaynaktan okuyarak öğrenme şansınız vardır. Unutmayınız ki Defansmarket Sonik Ultrasonik kuş ve hayvan kovucular sektöründe lider firma olma gururunu fare, haşere, kuş, kedi, köpek vb hayvan gruplarını uzaklaştırmadaki çözüm bilgi ve birikimlerini her zaman paylaşır.

İletişim :0541 304 62 62 - 0850 304 6262
Adres : Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sk. Perpa Tic. Merk. B Blok Kat: 11 No 1843 Şişli / İstanbul
info@defansmarket.com - defansmarket@gmail.com
Harita : Adresi Haritada Gör

Saygılarımızla